הצוות שלנו

ד"ר נועם רודיך -  ד"ר למדעי הרפואה, מטפלת רגשית הנעזרת בבעלי-חיים.

בוגרת התוכנית לטיפול רגשי הנעזר בבעלי-חיים באורנים.

"עבדתי עם מטופלות מתמודדות נפש, נפגעות טראומה מינית ונערות בסיכון. הקמתי את עמותת פעמוני רוח מתוך חזון ליצירת מרחב המהווה בית לבעלי החיים הנמצאים בו ומקיים טיפול הדדי בין בני האדם ובעלי החיים.

אני מאמינה כי קשר מיטיב ששומר על כל השותפים במרחב, הן בעלי החיים והן המטופלים, הוא קשר ששומר על אישיותם היחודית, סיפורם, אופיים, מקומם היחודי וזכותם להראות ולהשמע.

קשר שכזה הוא המאפשר התפתחות אישית וצמיחה משותפת."

מרכז פעמוני רוח הוא מרכז לטיפול  ושיקום בעזרת בעלי- חיים.

אנו מאמינים כי דרך תיווך והתערבות טיפולית בקשרים הנוצרים בין המטופלים לבין בעלי-החיים נוכל לעזור למטופלינו להכיר עצמם יותר.

לצוות המטפלים  של מרכז פעמוני רוח ניסיון והכשרה אקדמאית מקיפה.

המטפלים  במרכז בחרו לעבוד יחד מתוך גישה פילוסופית המבוססת על ההכרה בחוויה הסובייקטיבית של בעלי-החיים ועל אמונה בעבודת צוות כוללנית.

העמותה מלווה על ידי אנשי טיפול בכירים ולוקחת חלק בימי עיון והשתלמויות מקצועיות.

הצוות המטפל במרכז שותף פעיל בטיפול ובשיקום בעלי-החיים, ובכך נוצרת היכרות אישית בין הצוות לבעלי-החיים, ובין הצוות למטופלים.

דדי בוזגלו - דדי בוזגלו - B.S.W עו''ס, סטודנט ל M.S.W בבית הספר לעבודה סוציאלית של אוניברסיטת תל-אביב.

 

"במכון להתפתחות הילד עסקתי בטיפול פרטני, דיאדי וקבוצתי, בעבודה עם הורים, וגורמי חינוך ורווחה.עבדתי בבית החולים לבריאות הנפש "שלוותה" ובחלופות אשפוז.

האני מאמין הטיפולי שלי מושתת על עקרונות של שותפות, הדדיות ודיאלוג בטיפול.

נוכחתי לדעת כי במקומות בהם ישנו דיאלוג וניסיון אמיתי להבין את המציאות הסובייקטיבית והחוויות הייחודיות העומדות בבסיס הקיום של המטופלים ושל בעלי-חיים, ושל זו הנוצרת ביניהם,

ישנה התקרבות המאפשרת התפתחות אישית לכל הצדדים."

צליל טובי - מטפלת רגשית הנעזרת בבעלי חיים.  B.Ed בחינוך מיוחד וחינוך חברתי קהילתי בוגרת התכנית לטיפול רגשי הנעזר בבעלי חיים באורנים.

 

"עסקתי בטיפול פרטני בילדים ונוער במסגרת פנימייה ובמסגרת "נתיבים" להורות, שם עסקתי גם בהדרכת הורים כולל עבודה עם גורמי חינוך ורווחה.

חוויתי כמטפלת בגישת הטיפול ההדדי עם כלבים בילדים בסיכון חשפה אותי לעצמה ולחשיבות שבמפגש ההדדי ולמתנות שהוא מעניק לכל אחד מן הצדדים. אני מאמינה שמפגש זה מזמן לנו שמירה על העולם הסובייקטיבי של כל אחד; מטופלים, בעלי חיים ומטפלים ובו טמון הכוח שמאפשר התבוננות חדשה ושינוי."

מרכז פעמוני רוח מכשיר סטודנטים/יות לטיפול רגשי הנעזר בבעלי חיים.

הסטודנטים/יות  עובדים/ות  תחת הדרכה פרטנית וקבוצתית ולוקחים/ות חלק בשיקום בעלי החיים.

שרה משש 

טובי הלברייך

  • Facebook
052-4743326
therapy@shikumhadadi.co.il
580633592 :מספר עמותה

עיצוב אתר: תרצה שץ Tirtzashatz@gmail.com   |    צילומים: נטלי קוסקי https://www.natalie-  koski.com/     |      יעוץ מקצועי: גל חכים